Гостьова віза в Польщу

Гостьова віза в ПольщуЦей тип візи підходить, якщо в Польщі живуть Ваші родичі або друзі, до яких хотілося б регулярно їздити в гості. Основний документ для отримання гостьової візи – запрошення від

Коментувати

Додано: 2017-02-25-22-08
ID оголошення: 2622
Переглядів: 112
Строк розміщення: Термін закінчився

Гостьова віза в Польщу
Цей тип візи підходить, якщо в Польщі живуть Ваші родичі або друзі, до яких хотілося б регулярно їздити в гості. Основний документ для отримання гостьової візи – запрошення від приймаючої сторони. Гостьова віза буває багаторазовою і одноразовою (залежно від документів), і вимагає особистої подачі документів у консульство Польщі. Термін дії такої візи до 360 днів перебування. Якщо Ви хочете проводити багато часу в Європі не боячись при цьому повірки документів, то оптимальний варіант – польська гостьова мультивіза, яка відкриває такі можливості:
• право багаторазового відвідування Польщі та інших країн Шенгену в період її дії;
• можливість перебувати в будь-якій країні Євросоюзу (без зайвих пояснень чому ти тут);
Гостьова мультивіза вигідніша, ніж туристична, бізнес чи навіть робоча (при відсутності бажання працювати в Польщі), оскільки вона завжди гарантовано видається на заявлений по документах термін і не зобов’язує власника такої візи максимально використовувати її саме в Польщі.
Оформивши її раз на півроку або рік, Ви позбавите себе від необхідності оформляти кілька разів інші типи віз.
38 0973980896 Андрiй


Ім'я та/або Прізвище: Андрiй
Телефон: Термін закінчився
E-mail: Термін закінчився
ICQ: Не вказано
Регіон: Львівська область
Адреса: Не вказано

Додати коментар

 

Завантажуємо коментарі...