Оренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського (Цитадель)

Оренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського (Цитадель). Фасадний вхід, площа 72 кв. м., 3 ізольовані кабінети, приймальня, душ, туалет окремо, АГВ, двофункційний котел, вихід у власний дв

Коментувати

8 000.00 UAH
Додано: 2016-05-20-15-45
ID оголошення: 838
Переглядів: 209
Строк розміщення: Не обмежений

Оренда офісного приміщення м. Львів, вул. Коцюбинського (Цитадель). Фасадний вхід, площа 72 кв. м., 3 ізольовані кабінети, приймальня, душ, туалет окремо, АГВ, двофункційний котел, вихід у власний дворик. Офісні меблі.
Агентство Дом Недвижимости предоставляет услуги по вопросам продажи и аренды коммерческой и жилой недвижимости во Львове. Мы поможем купить и продать снять в аренду на месяц и на сутки апартаменты, хостелы, дома, комнаты, квартиры. Аренда, покупка, продажа коммерческой недвижимости во всех районах Львова (Галицкий, Шевченковський, Железнодорожный, Сиховський, Франковський, Личаковський) - помещения, магазины, Офисы, склады, кафе. Продажа земельных участков под строительство во Львове и Львовской области. Долгосрочная и посуточная аренда квартир для студентов на период сессии, для семейных пар от владельцев и посредников. Всегда будем рады оперативно и быстро помочь в решении всех задач. Подробнее узнайте на сайте Дим.Львив.Юа.
+38 (096) 614-50-50 +38 (063) 964-25-87 http://dim.lviv.ua/
Агентство Дім Нерухомості пропонує послуги з питань оренди та продажу комерційної та житлової нерухомості у Львові. Ми допоможемо купити та продати, зняти в оренду подобово та довгостроково кімнати, квартири, хостели, апартаменти, будинки. Продаж, оренда, купівля комерційної нерухомості в усіх районах Львова (Личаківський, Залізничний, Сихівський, Шевченківський, Франківський, Галицький ) - офіси, кафе, магазини, приміщення, склади. Продаж земельних ділянок під будівництво у Львові та Львівській області. Довготермінова та подобова оренда квартир для студентів на період сесії, для сімейних пар від власників та посередників. Завжди будемо раді оперативно та швидко допомогти у вирішенні всіх питань. Більше інформації довідайтесь на порталі Дім.Львів.Юа.
+38 (096) 614-50-50 +38 (063) 964-25-87 http://dim.lviv.ua/


Ім'я та/або Прізвище: Дім Нерухомості Львів
Телефон:
E-mail:
ICQ: Не вказано
Регіон: Львівська область
Адреса: м. Львів, вул. Галицька 19

Додати коментар

 

Завантажуємо коментарі...