Адвокатское объединение BSB Partners

Адвокатське об’єднання працює на ринку юридичних послуг з 2013 року. Офіс компанії знаходиться у місті Києві, де сконцентрована основна частина наших клієнтів, однак компанія пропонує послуги і клієнта

Додана: 2016-03-30-13-02
Переглядів: 489

Адвокатське об’єднання працює на ринку юридичних послуг з 2013 року. Офіс компанії знаходиться у місті Києві, де сконцентрована основна частина наших клієнтів, однак компанія пропонує послуги і клієнтам з усіх областей України та іноземним клієнтам.
В команді об’єднання представлені успішні юристи і адвокати по широкому спектру практик, що дозволяє нам обслуговувати найбільших клієнтів, повністю замінюючи внутрішній штат юристів.
Головною задачею нашого об’єднання є надійний професійний захист інтересів та якісне юридичне супроводження комерційної діяльності наших клієнтів.
Наша місія – забезпечити верховенство права та закону під час вирішення проблем клієнта та надати йому можливість використати всі законні засоби захисту своїх інтересів.
Нашими клієнтами є юридичні та фізичні особи України, країн СНД, країн Азії, Європи, США.
Досвід роботи наших адвокатів включає в себе супроводження угод по купівлі-продажу банківських установ, банкрутству страхових компаній, успішному захисту в кримінальному провадженні перших осіб держави, винесенні виправдовувальних вироків по справам наших клієнтів, застосуванні податкового компромісу, скасуванні штрафних санкцій по податкових спорах в особливо великих розмірах, визнання права власності.
Адвокати об’єднання - це випускники провідних українських вузів, які мають доскональне розуміння особливостей українського законодавства та міжнародних норм.

Перелік послуг, які надаються адвокатами нашого об’єднання:
Вирішення спорів і судова практика
Вирішення спорів – ціла наука, конфліктологія. Адвокатське об’єднання «BSB Partners» виступає компетентним радником і надійним представником інтересів Клієнта в спорі з юридичної сторони справи, веде справи Клієнта в суді. Ми розуміємо, що справжні інтереси Клієнта потребують оцінки всіх, у тому числі поза юридичних, аспектів справи. Адже інколи в інтересах Клієнта найкраще вирішення спору – взагалі уникнути спору та суду. З іншої сторони, якщо ситуація потребує рішучих юридичних дій, не варто під надуманими приводами ухилятися від судового процесу як місця цивілізованого утвердження своїх прав і законних інтересів!
У майнових спорах Адвокатське об’єднання «BSB Partners» впевнене, що справжній інтерес Клієнта – отримати максимальний фінансовий прибуток від справи.
Спір клієнта обов’язково аналізується адвокатами АО «BSB Partners» на предмет наявності можливої кримінальної перспективи. Адже підприємницькі відносини в подальшому можуть ставати підставою для кримінальних справ, в яких Наші Клієнти виступали з процесуальним статусом як обвинувачених, так і потерпілих.
Маючи різноплановий досвід ведення судових справ, Адвокатське об’єднання «BSB Partners» виробить спільно з Клієнтом оптимальну стратегію вирішення конфлікту.
Кримінальні справи
Ефективний захист прав і свобод людини у кримінальній справі – найвідповідальніша задача адвоката. Адже в кримінальній справі Клієнта можуть позбавити не лише майна, але й особистої свободи. Вибір адвоката в кримінальній справі є питання суто індивідуальне.
Адвокат у кримінальному провадженні має відмінно знати закон, і на основі досвіду, рішуче та наполегливо захищати Клієнта, залишаючись здоровим оптимістом. Адвокат має завбачувати реалії використання кримінального закону.
Саме на основі вищезазначених принципів адвокати АО «BSB Partners», на основі оцінки конкретної ситуації Клієнта, запропонують оптимальну лінію захисту інтересів Клієнта, і не дивлячись на всі можливі перешкодити, вестимуть результат захисту до поставлених задач.
Абонентське обслуговування бізнесу.
Переваги клієнта: значна економія на оплаті податків на заробітну плату, захист в кримінальному провадженні, під час обшуків та перевірок, широке коло сфер практики, відсутність необхідності заміни працівників під час відпустки або хвороби.
Ціна абонентського обслуговування починається з суми, яка є меншою, ніж витрати на оплату праці одного внутрішнього юриста, однак в комплекс послуг навіть з найнижчою ціною входить робота мінімум 3х адвокатів.
Представництво в Європейському суді з прав людини
Резиденти України займають друге місце, після Російської Федерації, за кількістю скарг до Європейського суду з прав людини. Але для небагатьох громадян України Європейський суд з прав людини став інституцією з практичного захисту їх прав.
Адвокати АО «BSB Partners» допоможуть кожній особі оцінити перспективу щодо прийнятності скарги до Європейського суду з прав людини, роз’яснять, у чому саме може полягати в справі Клієнта порушення Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини, згрупують фактичні та правові обставини справи для збільшення вірогідності прийняття Європейським судом скарги Клієнта.
Також Адвокати АО «BSB Partners» здійснюють представництво інтересів Клієнта під час розгляду у Вищому спеціалізованому і Верховному Судах України. Напрацьовується практика звернень до Європейського суду з прав людини.

Підготовка законодавчих ініціатив і звернень до Конституційного Суду України
Підготовка та просування законодавчих ініціатив юридичними компаніями є загальноприйнятою Західною традицією. Члени Адвокатського об’єднання «BSB Partners» мають досвід підготовки законопроектів у різних галузях суспільних відносин і розуміють специфіку такої діяльності.
Звернення до Конституційного Суду України є порівняно новою галуззю юридичної практики. Однак у окремих випадках такі звернення мають значний суспільний ефект і виступають підставами для перегляду справи у суді за нововиявленими обставинами. Адвокати АО «BSB Partners» підготують звернення Клієнта до Конституційного Суду України.

Іншими напрямками надання послуг є:
Реєстрація торговельних марок
Реєстрація авторських прав
Банкрутство
Підготовка договорів на замовлення
Супроводження процедури купівлі-продажу корпоративних прав (частки в статутному капіталі)
Отримання ліцензії на посередництво у працевлаштування громадян України за кордоном
Отримання ліцензії на туроператорську діяльність
Ліцензування будівельної діяльності
Отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки
Комплексне обслуговування компаній сфери туризму, логістики, перевезень вантажів, фінансів.

Переваги роботи з нашим об’єднанням:
- За весь період роботи наші клієнти жодного разу не програли свої справи та не мали фактів погіршення свого становища.
- Значна кількість справ закривається із застосуванням засобів медіації, тобто за мировими угодами.
- Фінансова політика побудована таким чином, щоб адвокат був зацікавлений скоріше закрити справу, а не тягнути її роками.
- Ведення справи повністю прозоре для клієнта на будь-якому етапі, клієнт постійно проінформований щодо всіх новин та руху документів.
- Адвокати постійно підвищують свою кваліфікацію, приймають участь в семінарах та конференціях, публікуються в фахових виданнях з питань, що стосуються діяльності клієнтів.
- Певні послуги можуть надаватися дистанційно, без необхідності визитів в офіс. Особливо це важливо для клієнтів з інших регіонів.
- Вартість послуг відповідає ринковим тенденціям, є можливість відстрочки чи розстрочки платежів по певним категоріям справ.


Ім'я та/або Прізвище: Новіков Ярослав
Телефон:
E-mail:
Факс: Не вказано
ICQ: Не вказано
Регіон: Київська область
Адреса: 01034, г.Киев, ул. Рейтарская, 18
Час роботи: Не вказано
Коментарі перевіряються перед додаванням.

Додати коментар

 

Завантажуємо коментарі...