Правила використання

Приватні оголошення приймаються безкоштовно і платно на сайті http://ad.cv.ua/.
 
Вартість платних оголошень варіюється залежно від регіону і категорії оголошення і за умови використання послуг «ТОП-оголошення» і «Виділене оголошення».
 
Оплата здійснюється за допомогою банківських карт VISA / MasterCard, системи Приват24, термінали ПриватБанк, термінали 24NonStop, WebMoney, у відділеннях ПриватБанку.

Оголошення повинно починатися з предмета купівлі, продажу, вакансії або послуги.
 
Оголошення про ліцензованих видах діяльності приймаються з пред'явленням ліцензії. У тексті таких оголошень необхідно вказати номер ліцензії, дату видачі та найменування органу, що видав її.
 
Інформація про ціни на товари, тарифи на послуги, наведені в рекламі, яка розміщується або поширюється на території України, повинна вказуватися виключно в гривні - ст. 8 пункт 8 Закон «Про рекламу» згідно із Законом №548117 від 06.11.2012.
 
Будьте обережні і завбачливі: при зверненні до подавачам приватних оголошень можливі прояви їхньої недобросовісності в контактах з вами.
 
При будь-яких обставин адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність, правдивість і відповідність фактичним обставинам інформації, що публікується у всіх видах оголошень, рекламі, таблицях або інших повідомленнях (відповідальність несуть їх подавці), а також не дає гарантій, усних або письмових, пов'язаних з публікацією вищевказаних матеріалів.
 
Адміністрація сайту не володіє правами і можливостями, що дозволяють ідентифікувати особу подавця оголошення, тому претензії щодо дій подавачів приватних оголошень, а також їх особистостей редакцією не приймаються.
 
Особи, що звернулися для розміщення інформації, підтверджують безстрокове згоду на обробку (включаючи збір, накопичення, збереження, використання третьою особою або за кордон) своїх персональних даних, які стали відомі під час подачі інформації в ЗМІ та Інтернетресурси, і підтверджують, що повідомлені про включення їх персональних даних в бази персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільноправовими і хозяйственноправових відносин, адміністратівноправових, податкових відносин у сфері бухгалтерського обліку та інших відносин, які вимагають обробки персональних даних згідно з чинним законодавством.
 
У разі збитку у третіх осіб або подавачів інформації, що виник в результаті халатності, помилки, пропуску або будь-яких інших обставин, викликаних діями подавачів інформації або ж іншого особи, яка надала інформацію для публікації, редакція відповідальності не несе.
 
Оголошення приймаються і публікуються виключно на розсуд адміністрації сайту. Будь-яке оголошення може бути змінене або класифіковано так, як адміністрація сайту вважає це найбільш прийнятним і доцільним. Оголошення, що не відповідають умовам публікації на сайті або з етичних і смисловим міркувань незручні для друку, не публікуються (подавцю платного оголошення буде про це повідомлено заздалегідь).
 
Політикою сайту передбачені скорочення слів, уживаних в оголошеннях. Будь-яке оголошення незалежно від виду та форми його подачі буде відредаговано згідно політиці сайту.
 
Відповідно до вимог законодавства України та правилами сайту не публікуються: реклама та оголошення про куплепродаже документів, зброї, наркотиків, отрут, крові, плазми, внутрішніх органів; незареєстрованих комп'ютерних програм, державних нагород України (СРСР та інших країн); оголошення, що дискредитують юридичні та фізичні особи, що містять інформацію, що не підлягає передачі іншим особам, політичного і релігійного характеру; оголошення з проханням про матеріальну допомогу, передоплатою або пересиланні грошових сум та інших цінних вкладень в якості оплати за послуги та товари; оголошення з проханням вкласти у конверт гроші, поштові марки, квитанції про передоплату.
Адміністрація сайту не вступає з користувачами в листування.
 
Передрук матеріалів, що публікуються на сайті http://ad.cv.ua/ забороняється.
 
Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати зміст сайту або їх частин без попереднього повідомлення.
 
Адміністрація сайту наперед вибачається за можливі граматичні помилки - ми намагаємося дати вам інформацію якомога швидше, при цьому 100% коректура практично неможлива.
 
Опублікованими оголошення вважається з моменту появи його на сайті http://ad.cv.ua/. Оплата за опубліковане оголошення не повертається.
Особи, що звернулися для розміщення інформації на сайті http://ad.cv.ua/, визнають обов'язковість виконання всіх умов, передбачених даними правилами, і згоду з даними правилами.
 
Фактом використання сайту http://ad.cv.ua/ для отримання інформації чи іншої особи, що зробили це, підтверджують ознайомлення з правилами і згоду з ними.